"

איך לקבל את התוצאה הכי טובה מהקמפיין שלנו
קמפיין דיוור מנצח צריך לכלול את העיצוב הכי טוב, את שורת הנושא הטובה ביותר ואת התוכן הכי נכון. כשמכניסים את שלושת הפרמטרים הללו למשוואה אחת ומשלבים אותם עם מערכת מתקדמת, גם התוצאות מהדיוור שלנו יהיו הכי טובות.

Pulse Analytics זו פונקציה של המערכת המאפשרת לנו, בין היתר, לשלוח דיוורים לפי תוצאות. ובמילים אחרות – ניתן לבצע מעקב, סטטיסטיקה וניתוח נתונים חשובים בזמן אמת ובכל רגע נתון. כמו כן, באפשרותכם לשלוח מדגמים של קמפיינים ולראות כיצד הם פועלים על קהל היעד. על בסיס התוצאות שנקבל מניתוח הקמפיין נוכל לתכנן פעילות שיווקית עתידית ולוודא שהיא תקלע למטרה בדיוק.

אם נתמצת זאת – אלו הן האפשרויות שלכם:

• קבלת סטטיסטיקה מלאה אודות איכות הקמפיין, כמות פתיחות והקלקות

• צפייה בנתונים בתצוגה גרפית מתקדמת ונוחה לעין

• קבלת נתוני פתיחת המייל במכשירים סלולריים או במחשבים

• אפשרות לבצע Testing B/A למספר קמפיינים

• קבלת דוחות מומחים

• אפשרות לשחזר קמפיין שנמחק

רוצים דוגמה?

נניח ואינכם יודעים מהו סגנון הקמפיין הרצוי ביותר עבורכם. באפשרותכם ללכת על כמה קווים שיווקיים ולנסות אותם על קהל היעד באופן מצומצם וממוקד. המערכת המתקדמת תדגום את תוצאות הקמפיין הטוב ביותר ותשלח את הדוגמה שזכתה להצלחה מרובה, ליתר הנמענים הנמצאים ברשימה. ולסיכום – בעזרת הפונקציה הייחודית של Pulse Analytics תוכלו למצוא את הנוסחה המנצחת לקמפיין שלכם בקלות וביעילות.

נשארים איתכם גם אחרי הדיוור
היתרונות במערכת של Pulseem אינם נגמרים בשליחת דיוורים אוטומטיים, אלא שהם נמשכים גם לאחר שלב הדיוור. ולמה הכוונה? אחרי שליחת הדיוורים ללקוחות ניתן לראות את כל התוצאות בטבלה גרפית מתקדמת, כך שתזכו להמחשה ויזואלית ולהבנה טובה יותר של התמונה הכללית. כך תוכלו לנתח כל קמפיין וקמפיין, ללמוד את התנהגותם של הלקוחות, לייעל את הדיוורים שלכם בעתיד ולהפוך אותם לכמה שיותר אפקטיביים.

אתם נהנים מהפלוסים

ישנן דרכים נוספות שיעזרו לכם למקסם את הדיוור והשיווק האלקטרוני שלכם ואנו כאן כדי להציג בפניכם את כולן. כשהכלים העומדים לרשותנו הם ידע, ניסיון, טכנולוגיה מתקדמת, יצירתיות ומעוף אנו נמשיך לחדש לכם ואתם תוכלו להמשיך להשתמש במערכת הדיוור המתקדמת ביותר בישראל.

לפרטים נוספים אודות Pulse Analytics אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר! אנו נשמח להיפגש איתכם, לייעץ לכם ולהתאים לכם את הפתרונות האולטימטיביים ביותר.

 

"