"

איך מנהלים נכון מועדון לקוחות?

אי אפשר להתעלם מן העובדה שמועדון לקוחות מהווה את הדרך האולטימטיבית לשמירה על קשר עם לקוחות קיימים, לצמיחה פיננסית ולמקסום הרווחים. כל זאת ועוד, בהנחה שהמועדון, מנוהל נכון על ידי מערכת דיוור מתקדמת ושהלקוחות נתנו את הסכמתם.

כל בעל עסק כבר יודע כי הקמת מועדון לקוחות זו משימה הכרחית אך עם זאת לא פשוטה כלל. כיום, עסקים מוצלחים מגיעים למעמד זה ולו רק בגלל שהם מתפעלים מערכת מתקדמת של שירותי דיוור אלקטרוניים במייל וב- SMS. מערכות ייעודיות מסוג אלו מועילות ויעילות לשימור לקוחות שכבר רכשו מוצרים או שירותים מהעסק בעבר וזאת בהנחה שלקוחות אלו הסכימו להיכלל ברשימת הדיוור של העסק לצורך קבלת עדכונים והודעות.

למה מועדון לקוחות הוא הכלי הכי חשוב בעסק

מועדון לקוחות הוא ה – מקום בו מרוכז מאגר הנתונים של לקוחות העסק. מדובר בלקוחות שרכשו מוצרים או שירותים בעבר ונרשמו לחברות במועדון הלקוחות, אם בחנות הפיזית או אם דרך אתר החברה. לחברות במועדון לקוחות ישנן יתרונות רבים – היא מאפשרת ללקוח לקבל עדכונים או מידע על מוצרים חדשים, ליהנות מהטבות מיוחדות ומבצעים ולקבל ניוזלטר או הודעת SMS להן ערך מוסף. גם עבור העסק היתרונות אינם מועטים – סביר להניח כי לקוח אשר מתעדכן באופן תדיר תוך קבלת הודעות במייל או ב –SMS על מבצעים אטרקטיביים, ישוב ויבצע רכישה חוזרת מהחנות או מהאתר.

מועדון לקוחות – המטרה

בעידן הנוכחי מועדון לקוחות הוא כבר חלק בלתי נפרד מכל עסק ולכך רגיל הצרכן הממוצע. יתרה מכך, ביחס לחלופות אחרות, מדובר בשיטת שיווק ישירה ולה עלויות מצומצמות, מה גם שבעזרתה ניתן לנהל את מסד הנתונים של העסק בצורה יעילה ולמקסם את קיומו. לכן כיום, אין זה בלתי נמנע ועל כל עסק לקדם ולטפח מועדון לקוחות בדרך אפקטיבית ויעילה. ואם באפקטיביות ויעילות עסקינן, כאן מערכת הניוזלטר המתקדמת של Pulseem‎ נכנסת לתמונה, בעזרתה תוכלו לשמר לקוחות קיימים באופן יעיל ואפקטיבי במיוחד ולשלוח להם באופן קבוע ניוזלטר במייל או ב – SMS בהתאמה מלאה לצרכיו של העסק ולשיקוליו.

הפתרונות המקדמים של Pulseem
חברת Pulseem‎ נחשבת לאחת המובילות בעולם השיווק האינטרנטי ומאז ומתמיד היא מספקת פתרונות מתקדמים בתחום. אנו שופעים ברעיונות יעילים ויצירתיים כאחד, ביניהם מערכת PULSEEM המשולבת שלנו – מערכת דיוור מורשית בדואר אלקטרוני והודעות SMS ו-MMS אשר באמצעותה ניתן להביא לשימור לקוחות קיימים ורשומים בצורה הטובה ביותר.

המערכת מציעה אפשרויות רבות, ביניהן:

✓ שליחת מיילים ללקוחות רשומים ישירות לדואר נכנס

✓ שליחת מסרים אישיים, ברכות ליום הולדת וכדומה.

✓ שליחה וקבלה מרחוק של נתונים בעזרת חיבורי API

✓ והכל – מבלי להפר את חוק הספאם!

שאלות? נציגי Pulseem‎ ישמחו לעזור!

צרו עמנו קשר עוד היום או השאירו את פרטיכם באתר ונחזור אליכם תוך זמן קצר ועם כל המידע ה

"