איך תשפרו את מידת העבירות שלכם?

היתרון (כן יש יתרון) בבעיות עבירות הוא שהן מחזירות אלינו הודעה על כך שהתרחשה שגיאה. עבורנו הודעה זו היא מעין משוב המאפשר לנו להתייחס ולהתפנות אל הבעיה. לרוב, הודעות שגיאה גם יכללו את פרטי הבעיה ומכאן הדרך לפתרון מהירה ופשוטה יותר.

אם שאלתם את עצמכם למה להשתמש במערכת דיוור אלקטרוני מבית Pulseem, הרי שהתשובות רבות כגודל היתרונות. אך אם נתמקד בעבירות אזי שהשירות של מערכת דיוור אלקטרוני משולבת כולל גם את הפקתם של דוחות המציגים מידע אודות השגיאות שנתקבלו מהדיוור האלקטרוני שלכם וכן, חלוקה של השגיאות לסוגיהן השונים. בנוסף, המערכת חוסכת לכם המון כאב ראש, היות ומטפלת בכל השגיאות באופן אוטומטי. מי אמר יעיל ולא קיבל?

Pulse CRM – טיפול אוטומטי בדיוורים חוזרים ובשגיאות שליחה

במערכת הדיוור האלקטרוני שלנו ניתן למצוא פונקציה הכוללת ניהול אוטומטי של מיילים שגויים. לרוב שגיאות מסוג HARD (מיילים לא קיימים) מוסרות אוטומטית מרשימת התפוצה וזאת כדי למנוע תקלות בשליחה בעתיד. אם סוג השגיאה הוא MEDIUM או SPAM צריך לבדוק מה מקור השגיאה ואיך ניתן לטפל בה. פעולה זו מתבצעת אוטומטית דרך מערכת הדיוור האלקטרוני. במידה והמערכת מזהה שליחה לכתובת שגויה מספר פעמים, מתבצעת חסימה של השולח. לעומת זאת במערכות אחרות ופחות מתקדמות, לא מתקיים ניהול אוטומטי של השגויים. כתוצאה מכך כאשר מצטברים שגויים מערכת הדיוור אינה מסירה אותם מרשימת התפוצה, וכתוצאה מכך, הלקוחות או אתם לצורך העניין, משלמים יותר על פחות ובמילים פשוטות – משלמים על הודעות שאינן מגיעות ללקוחות.

למה לבחור במערכת המשולבת של Pulseem?

כמו שכבר העדנו על עצמנו בעבר, אנו פרפקציוניסטים מטבענו, לכן מידי יום אנו נבדוק את הבעיות שלכם ונפעל להחזיר עטרה ליושנה. בדרך זו אנו למעשה:

● מונעים איבוד של כתובות ואי הגעת מידע חשוב לנמענים

● מאתרים באופן אוטומטי כפילויות או מידע שגוי

● מטפלים בדיוורים חוזרים ובשגיאות שליחה

● מציעים לכם אפשרות מעקב ובקרה על הדיוורים שלכם

מדוע דיוורים מורשים לא מגיעים אל היעד?

האמצעים נגד דואר זבל קיימים בכדי להגן ולמנוע ממנו להיכנס לתיבת הדואר. בפועל התשתיות הפועלות נגד דואר זבל והמדוורים חולקים מטרה משותפת – למנוע מדואר הזבל להיכנס לתיבת הדואר וכן לאפשר לדואר מורשה לעבור מבלי להיחסם. למעשה, קהילות אינטרנטיות רבות מבקשות להערים קשיים ומחסומים שלעיתים פוגעים שלא במתכוון גם בדיוורים המורשים ובכך מונעים מהם להגיע אל תיבת הדואר של הנמענים שלכם, שלא במתכוון. כל זאת ועוד ניתן למנוע בעזרת המערכת של Pulseem.

לצוות Pulseem ידע רב וניסיון של שנים בעולם הדיוור האלקטרוני ושליחת המסרים. ביכולתנו להציע לכם מגוון דרכים חכמות ויעילות שיהפכו את הדיוור האלקטרוני שלכם למדויק יותר, יעיל יותר ובעל עבירות גבוהה יותר.

רוצים לשמוע עוד? בשביל זה אנחנו כאן. צרו עמנו קשר, נשמח להיפגש אתכם.