"

דיוור לא מורשה
או בעגה הדיגיטלית – ספאם

דואר זבל הודעת דואר אלקטרוני שמגיעה לתיבת הדואר שלך ללא בקשתך והסכמתך המפורשת. שמותיו הנוספים הם: unsolicited bulk email – UBE או UCE – unsolicited commercial email והוא ידוע כמטרד אלקטרוני עליו כולם מנסים להתגבר.

הידעתם?
כמחצית מהאי-מיילים שנשלחים מדי יום אל נמענים ברחבי העולם הם דואר זבל, עובדה אשר עולה לכלכלה העולמית יותר מ-10 מיליארד דולר בשנה. חלק ניכר מהסכום הולך על זמן עבודה מבוזבז. ולמה הכוונה? הטיפול בהודעות דואר זבל מבזבז זמן עבודה יקר בארגונים וכן גם זמן יקר של משתמשים ביתיים. כדי למנוע את כניסתן של הודעות זבל לתיבת הדואר הנכנס מושקעים משאבים ומאמצים גבוהים. המשמעות של פעולת סינון זו עבורכם – היא מקטינה את הפוטנציאל העסקי של דיוור מסחרי-חוקי בעזרת האינטרנט.

אז מה עושים?

במילה אחת – Pulseem.

עבור עסקים דיוור אלקטרוני מהווה את אחת הדרכים היעילות להגיע אל הלקוחות ולעדכן אותם במבצעים, חדשות, מוצרים או שירותים של העסק. אולם לא פעם מערכות הסינון המתקדמות של דואר זבל מונעות מהדיוורים שלכם להגיע אל תיבות הדואר של הנמענים. יכול להיות אפילו שאינכם מודעים לכך. אז ישבנו וחשבנו והגינו מערכת דיוור אלקטרוני אשר תאפשר לכם להימנע מבעיות כמו אלו ולזכות לעבירות מרבית.

האם ניתן למנוע ספאם והכיצד?

לספאמרים ישנם מספר דרכים להשיג כתובות דואר אלקטרוניות. ברוב המקרים כתובות הדואר האלקטרוני הועלו מאתרים פומביים. הדרך היותר מסורתית לעשות זאת היא פשוט לשלב אפשרויות של שמות ולשלוח ספאם לכל הכתובות. במידה ולא חוזרת הודעת שגיאה כנראה שמדובר במייל חוקי. השיטה הזאת נקראת גם ""התקפה פראית"" או ""התקפה מילונית"". למרות שאי אפשר למנוע מספאם להתקיים לחלוטין, ישנן מספרי דרכים המאבטחות את הכתובות האלקטרוניות מפני נפילתן לידיים הלא נכונות. כיום ספקי אימייל הוסיפו אמצעי הגנה נוקשים נגד ספאם והשאירו את הבחירה של קבלת ספאם בידיו של המשתמש. בנוסף כיום ישנם גם מספר תקנים הפועלים הן בשביל והן נגד ספאמרים.

אם כבר שאלתם – לא כל הדרכים מובילות אל תיבת הספאם

כאשר אתם שולחים דיוור אלקטרוני המטרה שלכם היא קודם כל להגיע אל תיבת הדואר הנכנס של הנמען, אם לא תצליחו בפעולה ראשונית זו, הרי שהקמפיין שלכם לא יהיה אפקטיבי. הבעיה מתחילה עם כל הכלים הקיימים במיוחד כדי לסנן דואר ספאם, איך תוכלו להבטיח עבירות גבוהה? כאן אנחנו נכנסים לתמונה יחד עם מערכת Pulseem. חשבנו על כל הנושאים האלו כבר בהתחלה ולכן התאמנו את המערכת כדי שתספק לכם עבירות מקסימלית.

בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, ידע והרבה חזון Pulseem יעזרו לכם להשיג את המטרה העיקריתלהגיע אל קהל היעד שלכם.
מעוניינים בפרטים נוספים? צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.

"