"

מהו דיוור באינטרנט?

כיום, אחוז ניכר מכלל האוכלוסייה במדינת ישראל משתמש בדואר אלקטרוני וחשוף לקבלת מיילים אשר יכולים להישלח מהעסק שלכם! אנו כאן כדי לספק לכם מערכתדיוורמשולבת, מהמתקדמות ביותר בשוק, התואמת לכל החוקים החדשים ובעיקר לצרכים שלכם.

דיוור באינטרנט הוא שירות לעסקים המבוסס על מערכת מתקדמת. מערכת זו שולחת דברי דואר במייל ו- SMS בצורה ממוקדת, מדויקת ועבירה, ישירות אל תיבות הדואר או הניידים של לקוחות העסק אשר נתנו לכך את הסכמתם.

הצבנו לעצמנו מטרה – לעזור לכם להשיג את מה שאתם רוצים

המטרה העיקרית של מערכת הדיוור מבית Pulseem, היא להביא לגרום למסרים שלכם לעבור ולעבוד עבורכם, כך שישיגו את המטרות שהגדרתם. איך אנחנו עושים זאת? בעזרת הגדלת מאגר הלקוחות וחיזוק הקשר עם הלקוחות הקיימים שלכם. כלים מתקדמים מובילים לתוצאות איכותיות, לכן אנו מעמידים לרשותכם את כל הכלים שיאפשרו לכם למנף את הפוטנציאל העסקי שלכם ולקלוע ישר לליבם של הלקוחות.

Pulseemכל פתרונות הדיוור להם אתם זקוקים
Pulseem הוקמה בשנת 2008 על ידי אנשי מקצוע צעירים, נמרצים ואיכותיים ומאז ועד היום נחשבת לחברה מובילה בתחום הפלטפורמה האינטרנטית לעסקים. אנו זמינים עבורכם, חוסכים עבורכם זמן וכסף, מובילים לתוצאות, לא מתפשרים על יצירתיות ומעוף ותמיד מכוונים קצת מעל הכי גבוה שאפשר. לשם בדיוק אנו רוצים לקחת גם אתכם.

על מערכת הדיוור המשולבת שלנו שמעתם?

מערכת הדיוור שלנו מעניקה לכם את האפשרות להגיע אל הלקוחות שלכם בצורה מדויקת, קולעת, מהירה, ישירה, וגם נוחה כלכלית. השקענו בה את מיטב המשאבים ושילבנו גם ידע, ניסיון וטכנולוגיה מתקדמת בתחום. כתוצאה מכך, אתם תזכו לעבירות גדולה, פונקציות מיוחדות, אחוזי פתיחה גבוהים במיוחד ועוד לשלל הפתעות מיוחדות עליהן קצרה היריעה מלהרחיב.

ומה הפלוסים?

עלייה במכירות – מהיום תוכלו להגיע אל לקוחות רבים יותר, באופן מדויק יותר כתוצאה מכך יתאפשר לכם להגדיל את מערך העסקים ואתו את היקף הרווחים.

שמירה על קשר – תוכלו לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלכם, לחזק את התדמית ואת איכות השירותים. כמו כן, תוכלו לעשות פרסונליזציה על כלל ההודעות.

ניתוח תוצאות – תוכלו לנתח את תוצאות הדיוור שלכם באמצעות מגוון של כלים מתקדמים אשר פיתחנו במיוחד בשבילכם.

עבירות, עבירות, עבירות – בזכות המערכת של Pulseem, המיילים יגיעו ישירות אל תיבת הדואר הנכנס של הנמענים הרשומים באופן חוקי ומורשה (ולא אל דואר הספאם).

וכשאלו הנתונים, ודאי שאתם מעוניינים בפרטים נוספים. צרו עמנו קשר!
אנו זמינים עבורכם ונשמח להיות שותפים לדרך שלכם.

"