"

מהי רשימת תפוצה וכיצד היא תייעל את הפעילות העסקית שלכם?

הלקוחות שלכם הם המשאב היקר ביותר של העסק, הם הדלק שמניע את החברה שלכם – ובזכותם אתם יכולים להמשיך, לצמוח, לשגשג ולגדול. וכמו כל דבר יקר ערך עליו יש לשמור מכל משמר, כך גם עליכם לשמר את הלקוחות שלכם על הצד הטוב ביותר

ללקוחותיו של העסק ישנה תרומה ניכרת להצלחתו ובדיוק בשל כך, יש להעריך את תרומתם ולנקוט בכל האמצעים אשר יאפשרו לנו לשמר אותם, החל משליחת עדכונים שוטפים כשאנו יוצאים במבצעים חמים, דרך ההתעדכנות בלתי פוסקת ושיווק מוצרים חדשים ועכשוויים ועד שלא לשכוח לספר להם על כל החדש בחברה. כדי להשיג את מטרות אלו בדיוק ואף יותר מכך – קיימת רשימת תפוצה.

כל היתרונות תחת רשימה אחת

בעזרתה של רשימת תפוצה מעודכנת תוכלו להגיע אל קהל הלקוחות שלכם בדרך מדויקת ולספק להם את המענה הישיר לצרכים שלהם. כיום, באמצעותן של מערכות מתקדמות וייעודיות לניהול הקשר עם הלקוחות, ניתן אף לבנות מספר רשימות תפוצה וכך לשלוח מסרים מפולחים וממוקדים יותר בהתאמה מלאה לקהל היעד. רשימות התפוצה הן נכס אותו יש לשמר ולטפח, פשוטו כמשמעו במיוחד בעידן האלקטרוני ובו טכנולוגיות מתקדמות, אשר בעזרתן ניתן להגיע ללקוחות שלנו בדרך מהירה ונכונה יותר ולהציע להם בדיוק את אשר לו הם זקוקים.

PULSE CRM – ניהול רשימות תפוצה מעולם לא נראה קל יותר
נשאלת השאלה הבלתי נמנעת – איך עושים זאת נכון? ומה קורה כאשר יש לנו רשימות תפוצה רבות ואנו רוצים להימנע מניהול מגושם ומפוזר? בדיוק לשם כך הקמנו את Pulseem‎, ושמנו לנו למטרה לסייע לכם לנהל רשימות תפוצה מכל סוג. המערכת שלנו מעניקה לכם ממשק נוח, יעיל, ידידותי ופשוט שיאפשר לכם לנהל את רשימות התפוצה שלכם ביעילות מירבית, תוך שאתם נשארים תמיד מעודכנים במצב.

המערכת שלנו – השליטה שלכם

למעשה, המערכת המתוחכמת שלנו מאפשרת לכם להשיג שליטה מלאה על כל רשימת תפוצה אותה תבחרו לנהל ועמה גם האפשרות לנהל קמפיינים ממוקדים וחדים יותר ולמקסם בצורה ניכרת את הרווחים.

כאשר המידע אל הלקוחות שלכם נמצא במרחק פולס אחד בלבד, הדרך לשגשוג ולהצלחה מהירה יותר. צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נשמח לסייע לכם לנהל טוב יותר את רשימת התפוצה שלכם!

"