"

שיווק בדואר אלקטרוני

ניתן להסתכל על שלושת סוגי השיווק בדואר האלקטרוני כמקבילה לשיווק בדואר רגיל, שליחה של מידעון מודפס או פרסומות במגזין או עיתון. עם זאת, קיים הבדל אחד חשוב ביותר והוא אופן הגידול במכירות. נרחיב:

שליחת דברי פרסום או תוכן דרך הדואר האלקטרוני אל קבוצת נמענים שנאספה מראש נקראת שיווק בדואר אלקטרוני. ביחס לאפיקי שיווק אחרים, פרסום בדואר אלקטרוני נחשב לממוקד יותר וכן גם לזול יותר (עוד שיקול שיש לקחת בחשבון). לשיווק בדואר אלקטרוני ישנן כמה מטרות: החל מגיוס לקוחות חדשים או משיכת לקוחות קיימים, דרך העמקה ושמירה על קשרי הלקוחות הקיימים ועד להופעה בהודעות שיווקיות או בפרסומות ששולחים אנשים אחרים. תחום זה מאופיין עם שלוש אסטרטגיות שיווק מרכזיות:

3 אסטרטגיות שיווק בדוא״ל שאתם חייבים להכיר

שיווק ישיר בדואר אלקטרוני שליחה של מסר שיווקי בעזרת דואר אלקטרוני. לדוגמא: הודעה על מכירה מיוחדת, הודעה על שירות חדש, פרסום מוצר חדש וכדומה. הודעות אלו ועוד נשלחות לרשימת לקוחות פוטנציאלים למטרת קידום העסק.

דיוורלשמירת לקוחות אסטרטגיה זו שמה דגש על חיזוק קשרי הלקוחות. המטרה הגדולה היא ליצור קשר ארוך טווח עם הלקוח ולספק לו ערך נוסף מעבר לפרסום או להודעת המכירות. ניוזלטר למשל מהווה דוגמה לאסטרטגיית שיווק זו: הוא כולל מידע מועיל, מבדר ובאופן כללי – בעל תועלת לקורא.

פרסום בדואר של אנשים אחרים במקום להפיק ניוזלטר עצמאי ניתן לפרסם את העסק באמצעות ניוזלטר של חברות אחרות בתשלום ועל ידי כך להרחיב את מעגל הלקוחות. למעשה, קיימים הרבה ניוזלטרים שיווקיים שנוצרים רק לשם קידום של מוצרים אחרים.

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי. איפה הקאץ׳?
שיווק בדואר אלקטרוני אינו פשוט כמו שהוא נשמע. לבד מקשיי עיצוב, שליחה והעברה של הדואר האלקטרוני לנמענים הנכונים, עליכם גם לגרום לנמענים לקרוא, להגיב למסר השיווקי תוך שאתם דואגים לבצע פעולות כמו מדידה וניתוח התוצאות. לצורך כך פיתחנו עבורכם מערכת מתקדמת שתאפשר לכם למקסם את המאמצים שלכם ולפלס את הדרך ישירות ללקוחות.

זכרו בסופו של דבר, התמדה תוביל להצלחה

שליחת דואר אלקטרוני הנה חלק חיוני מקידום מכירות כאשר העבודה הקשה לרוב מתרכזת בבניית מאגר כתובות דואר אלקטרוני של אנשים שאישרו את זה השירות. שליחה של מייל פרסומי למטרת קידום העסק או קידום מכירות העסק דרך פרסום בדואר אלקטרוני אלו הן אינן משימות קשות לכשעצמן, אך אם לא תשקיעו בהן את מירב המאמצים לא תוכלו להגיע לתוצאות אליהן אתם שואפים.

Pulseem מרחיבים את האפשרויות שלכם

Pulseem מעמידים לרשותכם מערכת דיוור מתקדמת המשלבת בין כל הפונקציות הפופולאריות ביותר לדיוור אלקטרוני – החל מניוזלטרים, sms או mms, דפי נחיתה ואף אופציות מגוונות לניהול הלקוחות שלכם! המערכת תאפשר לכם לשווק את עצמכם באופן יעיל וייחודי, לשמור על לקוחות קיימים ולהוסיף לקוחות חדשים, לפרסם את עצמכם ולהראות לנמענים שלכם כמה הם חשובים לכם.

כיצד המערכת שלנו עושה את זה? צרו עמנו קשר וגלו את הסוד של Pulseem.

מחכים לשמוע מכם!

"