"

שירותי SMS מבית Pulseem:
אם עוד לא הכרתם, זה הזמן להכיר

הידעתם? שירותי SMS מהווים את אחד מהפתרונות המתקדמים ביותר לקידום ושימור לקוחות. בעזרתם ניתן

א. ליצור רושם חיובי ותדמיתי גבוה

ב. לסייע להצלחת והגדלת הרווחים בעסק

ג. לחסוך זמן וכסף

מי אמר מקסימום תוצאות ולא קיבל?

שירותי SMS מתאימים לעסקים בסדרי גודל שונים, החל מעסקים חדשים, דרך עסקים קטנים ובינוניים ועד לעסקים גדולים ומוכרים. מטרתם – להביא לשגשוגו של העסק. בבסיסה של המערכת עומדת האפשרות, הפשוטה לכאורה, של שליחת SMS ללקוחות הקיימים בעסק (שהסכימו לקבל את הדיוור על פי חוק, כמובן). בעזרתה תוכלו להעביר את המסר שלכם מהיר יותר, מדויק יותר ואפקטיבי יותר.

עולם שלם של פולסים דיגיטליים נפתח לפניכם
שילחת הודעות SMS זו שיטה שיווקית המעניקה לבעלי עסקים את האפשרות לשלוח באופן ישיר ונוח הודעות טקסט, ישירות אל הטלפון הנייד של הלקוחות הרשומים בעסק, להציע להם מבצעים מיוחדים, לעניין אותם במוצרים חדשים שנכנסו וככלל – להראות נוכחות. אנו ב – Pulseem לקחנו את כל היתרונות האלו צעד אחד נוסף קדימה ופיתחנו עבורכם את המערכת בהא' הידיעה. המערכת שלנו משלבת בין כמה פונקציות מתקדמות במיוחד הפותחות לפניכם עולם שלם של פולסים דיגיטליים המיועדים במיוחד למובייל.

ומה היתרונות?

היתרונות כמובן מרובים החל מחיסכון בזמן וכסף ועד לתוצאות מקסימליות המשרתות את המטרות העסקיות שלכם. בעזרת המערכת שלנו תוכלו לבנות קמפיין דיוור באופן פשוט ונוח, לטעון טקסטים ותמונות, ליצור תבניות דיוור קבועות, לזכות לאפשרויות פרסונליזציה ולעוד המון הפתעות. אנו לא פוחדים לכוון גבוה כדי שהעסק שלכם ירקיע לשחקים ובנוסף, אנו חיים את התחום ולכן מכירים את כל הדרכים אשר יעזרו לכם לשפר את האחוזים שלכם, מכל ההיבטים.

למה דווקא Pulseem אתם שואלים?
Pulseem הנה חברה אשר שמה לעצמה כמטרה לספק פתרונות מתקדמים ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ תוך שמתמחה, בין היתר, בשירותי SMS ברמה הגבוהה ביותר. כדי לעשות זאת אנו משתמשים בכל הכלים הכי מקצועיים שעומדים לרשותנו וכן בחשיבה יצירתית וחדשנית.
הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע צעירים, יצירתיים ואיכותיים, אשר מבינים מהי שפה שיווקית נכונה ואפקטיבית ויהיו זמינים עבורכם לכל אורך התהליך. מוכנים לצאת לדרך?

לקבלת פרטים נוספים אודות שירותSMSמבית Pulseem צרו עמנו קשר, אנחנו תמיד נגישים עבורכם!

"