כולנו חיים בעידן בו הטכנולוגיה נמצאת בכף היד של כולנו, לא משנה מי הלקוח, לכל אחד ואחת יש טלפון סלולרי ולכן, שיווק באמצעות שליחת הודעות SMS בכמויות גדולות מתגלה כאחת הדרכים היעילות והטובות ליצור קשר עם קהל לקוחות. אחד השירותים אשר נמצא במגמת עלייה בשימוש שלו בעולם, הוא שירות Flash SMS.

מהי הודעת Flash SMS?
Flash SMS היא סוג של הודעת SMS המופיעה כהודעה מתפרצת ישירות על גבי המסך הראשי בנייד מבלי שהנמען יבצע פעולה כלשהי. הנמען אינו צריך להיכנס לתיבת ה- SMS כדי לקרוא את ההודעה וגם ההודעה אינה מוקצית לתיבת ה- SMS הנכנס.Flash SMS מוכח כיעיל יותר מ- SMS רגיל במידה ונרצה לתפוס את תשומת ליבם של הנמענים באופן מידי.

מה הם היתרונות בשימוש ב- Flash SMS?

  1. Flash SMS מושך את תשומת ליבו של המשתמש. בכל פעם שמישהו מציג חלונות קופצים על גבי המסך, הוא מושך את תשומת הלב באופן מידי.
  2. הסיכוי להתעלם מהודעת Flash SMS כמעט ואינו קיים וזאת מכיוון שההודעה מגיעה ישירות למסך המלא של הנייד והמשתמש צריך להיות אקטיבי בכדי לסגור את ההודעה.
  3. השימוש הנפוץ בהודעות מסוג Flash SMS הינו תפעולי, לדוגמא: שליחת סיסמא חד-פעמית (OTP), שימוש שכיח נוסף נוגע לעדכון של מקרי חירום וכמובן שימוש לצרכים שירותיים ושיווקיים.
  4. מכיוון שתוכן ההודעה אינה נשמרת בתיבת ה- SMS הנכנס, הפתרון חוסך את הזיכרון של הטלפון הנייד (הנמען יכול גם לשמור SMS זה בתיבת ה- SMS הנכנס שלו באופן ידני).
הודעת SMS רגילה הודעות Flash רגילה
http://pulseem.co.il/images/regularSms.jpg http://pulseem.co.il/images/flashSms.jpg

מי יכול להשתמש ב- Flash SMS?
Flash SMS אידיאלי לתעשיות, חברות, סוכנויות, משרדים, ארגונים וכד' אשר צריכים להעביר הודעה חשובה הדורשת תגובה מיידית.בימינו, השימוש תופס תאוצה למטרות פרסום, שיווק, קידום ובכלל בכל מקום בו יש צורך לתפוס את תשומת ליבו של הקורא.