מעורבות בזמן אמת

התחברו עם הקהל שלכם באופן מידי וטפחו מערכות יחסים חזקות יותר

באמצעות WhatsApp תוכלו לייצר עם הלקוחות שלכם אינטראקציה שתבטיח את העברת המסרים השיווקיים שלכם בזמן אמת, תוך הבטחת תקשורת מיידית וישירה. מענה בזמן אמת, משפר את שביעות רצון הלקוחות, בונה אמון ובעיקר מגביר את ההמרות.

משחור לבן לצבע

יצירת מעורבות לקוחות ברמה גבוהה ועמוקה יותר עם תוכן אינטראקטיבי

אופן העברת המסרים ב- WhatsApp מאפשר להציג את המוצרים או השירותים שלכם בצורה מרשימה וקריאייטיבית יותר, כך שתוכלו להוסיף תמונות, סרטונים וקבצי אודיו שונים ובאמצעות כפתורי תגובה או הנעה לפעולה, תהפכו את הקמפיינים השיווקיים שלכם לבלתי נשכחים ובעלי השפעה רבה יותר.

ניהול סטאטוס פניות

ניתן לייצר סיווג שיחות בהתאם לרמת דחיפות וסדר עדיפויות שאתם בוחרים

פולסים מאפשרת לכם לייעל את תהליך מתן השירות באמצעות היכולת לנהל אחר מעקב השירות מול הלקוחות. כל שיחה מאפשרת בחירה ושינוי של סטאטוס הפנייה לפי פילוח של: שיחה חדשה, שיחה פתוחה, שיחה בטיפול ושיחה סגורה.

תקשורת מותאמת אישית

שיווק בוואטסאפ צריך להיות מותאם אישית ללקוחות בודדים, תוך יצירת חוויה אישית ובלעדית.

העברת מסרים שיווקיים מותאמים אישית ישירות ללקוחות בודדים, תוך יצירת חוויה אישית ובלעדית. באמצעות קמפיין ב- WhatsApp, תפלחו את הלקוחות שלכם שלכם על סמך העדפות, דמוגרפיה והתנהגות וכך תיצרו מבצעים והצעות ממוקדות המהדהדות עם כל לקוח.

שירות לקוחות יעיל

וואטסאפ לעסקים משמש כפלטפורמה מעולה לתמיכה ושירות לקוחות יעיל ונוח יותר עבור הלקוחות.

ניתן לנהל בו תקשורת דו-כיוונית מול הלקוחות כך שתוכלו להציע סיוע בזמן אמת, לפתור שאילתות ולטפל בחששות באופן מיידי באמצעות הודעות ישירות. מתן חווית תמיכה חלקה משפרת את שביעות רצון הלקוחות ומייצרת חוויות שירות חיובית מעודדות עסקאות חוזרות.